ผู้เขียน หัวข้อ: Iphone 13 in rate fara dobanda. Iphone 13 128gb  (อ่าน 400 ครั้ง)

Vaseamom

  • Newbie
  • *
  • กระทู้: 1
    • ดูรายละเอียด
Iphone 13 in rate fara dobanda. Iphone 13 128gb
« เมื่อ: มกราคม 25, 2022, 06:31:54 pm »

 
Arata ca nou-nout.  Manualul nu se afla in cutie, dar fiind vorba de un aparat reconditionat, nu ma asteptam la el si este destul de usor de descarcat de pe net.  Functioneaza ca nou-nout.  Singurul lucru pe care nu mi-am dat seama a fost ca Apple a schimbat nuanta de aur.  Nu prea multumit de Apple, dar foarte multumit de produs in general.  O carcasa neagra frumoasa a rezolvat problema noului aur Apple.  Cel mai bun lucru? pretul.
prima mea data cand cumpar un dispozitiv reinnoit.
4 stele pentru ca nu a inclus instrumentul de indepartare a tavii de card sim anuntat. Care instrument este mai subtire decat majoritatea clipurilor de hartie.
Acestea fiind spuse, toate celelalte functioneaza bine.
nu exista probleme cosmetice vizibile.
unitatea a fost in mod clar resetata din fabrica. Ambalajul Smart.md reinnoit a fost ok. Acesta includea o lista de verificare aparent semnata personal.
Singura problema a fost ca lista de verificare nu avea un element "Removal Tool"! mare suparare. am folosit o placa Emory pentru a taia cateva miimi dintr-o agrafa de hartie.
Sunt atat de impresionata de aceste telefoane pe care le-am comandat! Chiar sunt ca noi. Ale noastre au venit fara NICIUN fel de defecte fizice. Starea de sanatate a bateriei pentru fiecare este de 89% si 90%, ceea ce este mult mai bine decat ma asteptam. Ei au inclus elementele de incarcare necesare si un instrument de indepartare a cartelei SIM. Am reusit sa schimb eu insumi ambele cartele sim pentru ambele telefoane si nu a trebuit sa fac nicio deplasare la furnizorul nostru de telefonie. Usor, usor! Amandoi suntem multumiti de aceasta achizitie si cu siguranta am mai comanda din nou de aici. De asemenea, telefoanele au venit cu o zi mai devreme!
Mi-a fost teama de acest lucru... dar am avut o surpriza extraordinara!!! Acest iphone este perfect, nu are nici o zgarietura sau ceva de care sa ne plangem... L-am cumparat pentru mama mea (o doamna de 74 de ani) doar pentru a tine legatura cu ea si nu am vrut sa cheltuiesc atat de mult... Iphone 8 a fost o alegere excelenta... si pentru 190 de dolari i-am luat si ei un iphone!!!! Cu siguranta voi trece din nou in curand... pentru fiicele mele... Cred ca este o alegere excelenta pentru primul lor telefon mobil...
Asa cum am spus, am primit un iphone 8 in stare 100% perfecta... cu un cablu generic... 100% recomandat
Cautam un model mai vechi de iPhone cu o cantitate buna de viata ramasa in el. Din moment ce 8 nu este vandut nou nicaieri, aceasta optiune reconditionata parea sa merite o incercare. La sosire, telefonul era deblocat si in stare excelenta, cu doar cateva zgarieturi minore pe marginea exterioara; durata de viata a bateriei era la 88% din cea originala. Singura mica problema pe care o aveam era ca raspunsul la atingerea ecranului era intermitent, ceva cu care probabil ca ma puteam descurca.
Am decis sa intreb vanzatorul in legatura cu o inlocuire; odata ce am inceput procesul de returnare (cu o cerere de inlocuire), vanzatorul a comunicat foarte repede si avea o eticheta pentru ca eu sa trimit vechiul telefon inapoi prin posta in aceeasi zi.
inlocuitorul a sosit la fel de repede cum a plecat cel vechi. Avea un ecran tactil mai receptiv si o durata de viata a bateriei si mai buna. Pana in prezent, nicio alta problema.
Sunt foarte multumit de telefonul folosit / reinnoit si sunt si mai multumit de faptul ca a fost atat de usor sa lucrez cu vanzatorul. Multumesc!
Vanzatorul a fost PDI Mobile.
imi place acest lucru, dar cred ca ar fi trebuit sa merg cu 8 plus, acest lucru este mic in mana mea.  Un lucru de care nu sunt un fan este ca Apple pare sa fi eliminat posibilitatea de a face propriile mele tonuri de apel personalizate pentru acest lucru.  Este unul dintre cele doua lucruri care ma fac sa ma tot gandesc sa trec la Android, dar am cumparat atat de multa muzica, emisiuni TV si filme de pe iTunes, incat ideea de a face acest lucru este un pic descurajanta.
Vanzatorul a adus telefonul aici foarte repede. A fost ambalat asa cum a fost indicat si a inclus incarcatorul care pare sa functioneze bine. Telefonul arata foarte bine din punct de vedere estetic. Fara zgarieturi, din cate imi dau seama. Nici o problema de functionare. A fost nevoie de actualizarea la cel mai recent iOS. Singura parte dezamagitoare este starea bateriei. Aceste telefoane Renewed sunt garantate cu baterii care mai au cel putin 80% din capacitate. Al meu a ajuns la 81%. Deci, din punct de vedere tehnic, este acceptabil, dar, din pacate, voi cheltui in curand inca 50 de dolari pentru o baterie noua, deoarece nu rezista nici macar o zi de utilizare usoara/moderata. Deci, nu credeti ca primiti un iPhone 8 frumos la 177 $. Te va costa mai mult de vreo 230 de dolari cand totul este spus si facut.
Am fost utilizator de iPhone in ultimii 13 ani si, desi imi place interfata si designul, nu imi place sa platesc un pret ridicat pentru un telefon nou. Luna trecuta, dupa ce mi-am scapat iPhone 6 (stiu ca sunt foarte in urma cu modelele, dar tot a functionat bine!), am luat decizia de a face un upgrade. imi place ca pot folosi Smart.md Renewed pentru a gasi un iPhone la o fractiune din pretul unuia nou.
Multe dintre recenzii m-au facut sa am emotii in legatura cu aceasta investitie, deoarece telefoanele pe care le-au primit au avut unele probleme. Deoarece vanzatorul Hybrid IT avea recenzii foarte bune, m-am simtit mai bine sa imi asum riscul. (De mentionat ca am cumparat initial un iPhone 6S de la Hybrid IT, dar l-am returnat dupa ce am decis sa fac upgrade la un iPhone 8.) Returnarea a fost usoara, iar vanzatorul a fost de ajutor)!
Telefonul pe care l-am primit era in stare excelenta si nu am avut nicio problema in a-l configura cu cartela SIM AT&T. L-am folosit in ultimele trei saptamani si nu am intampinat nicio problema.
Sunt cateva lucruri de adaugat, telefonul a venit cu un cablu de incarcare generic cu o priza de perete. Nu a venit cu casti, asa ca, daca cumparati un iPhone 8, va trebui sa cumparati casti Bluetooth sau Earpods cu conector lightning, care costa aproximativ 29 de dolari pe site-ul Apple. in cele din urma, starea de sanatate a bateriei este la 84%, conform telefonului meu, ceea ce este de asteptat la un telefon reconditionat. Ma tine pana la sfarsitul zilei, dar ceva de retinut daca sunteti pe piata. Sper ca acest lucru va ajuta!
Am comandat mai intai un IPhone 8 reconditionat si avea o caracteristica prin care nu puteai dezactiva sunetul obturatorului, iar difuzorul avea un sunet de tinichea. Ei raspund in cateva secunde de la primirea mesajelor prin Smart.md si au fost bucurosi sa trimita o eticheta de expediere pentru returnare si sa expedieze un inlocuitor. Pentru a evita timpii de nefunctionare, am decis sa comand mai intai un telefon nou si sa returnez primul telefon odata ce l-am primit pe cel nou, ceea ce am procedat sa fac. Fara sa ma intrebe, Hybrid IT a expediat peste noapte prin FedEx telefonul de inlocuire, astfel incat l-am primit chiar a doua zi. in plus, noul telefon are o baterie 100% sanatoasa!!!!  Un serviciu excelent pentru clienti!!!
Am fost un fanatic Apple, apoi am trecut la Google Pixel. Recent, am avut o experienta proasta cu un telefon Google Pixel 2 reconditionat, deoarece nu am reusit sa citesc recenziile cumparatorilor (cititi-le intotdeauna oameni buni, mai ales atunci cand cumparati telefoane reconditionate) si am decis sa ma intorc la Apple pentru ca, de ce nu.
Nu am vrut niciunul dintre cele mai noi modele pentru ca, sincer, nu-mi plac, asa ca am cautat un iPhone 8 de calitate buna si cu spatiu de stocare semnificativ. Am dat peste acesta si am reusit sa gasesc un iPhone 8 auriu de 64GB prin Verizon pre-owned. Sincer, recomand foarte mult cumpararea de la Verizon pre-owned, deoarece nu numai ca a acceptat fara efort cardul meu SD Cricket Wireless, DAR, telefonul este literalmente intact. Practic, arata ca nou-nout. Nu exista zgarieturi, nici macar pe colturi. Ecran curat si partea din spate a telefonului. Amprenta digitala functioneaza perfect. Toate functiile sale functioneaza ca si cum ar fi un telefon nou-nout! in plus, durata de viata a bateriei pana acum se descurca incredibil de bine. Deci, daca te gandesti sa treci la telefon, dar esti sceptic, incearca sa te uiti la Verizon pre-owned si la recenziile lor si cumpara!
Astept cu nerabdare sa continui sa fac selfie-uri bomba cu acest telefon.
 
 
Iphone 13 ieftin
Iphone 13 in rate fara dobanda
CГўt costДѓ iphone 13
Iphone 13 pret md
Iphone 13 mini pret
 
Iphone 13 pro 128gb pret
 


 
Moldova TORRO Husa de telefon mobil TORRO compatibila cu iPhone 13 Pro Max - calitate, husa din piele naturala cu sloturi pentru carduri si suport de vizualizare orizontala (maro inchis) : Telefoane mobile si accesorii
Carcasa in sine este ok, dar de ce un producator CUT A HOLE IN FAtA CAZULUI?  Serios, nu numai ca o face sa para foarte ieftina (cu o gaura alba in forma de cap de taur pe o piele mai inchisa), dar distruge integritatea structurala a carcasei. Tot ceea ce trebuiau sa faca era ceea ce fac majoritatea celorlalti fabricanti, sa puna logo-uri in relief.  O simpla presare a formei logo-ului corporativ ar fi fost mult mai buna. Fara indoiala, probabil ca asa a trimis producatorul instructiunile catre fabrica chineza, dar probabil ca acestia au interpretat gresit instructiunile si au spus, hai sa taiem un cap de vaca din carcasa de protectie si sa o distrugem.
Nu cumparati asta!
Dupa ce am bagat permisul de conducere, cardul de asigurare, doua carduri de credit si un card de membru, aceasta husa nici macar nu se inchide complet: varfurile magnetice nu se pot atinge intre ele.
Design nepractic, cu patru buzunare inutilizabile.  Acest lucru invinge intregul scop de a avea o husa in stil portofel.
Actualizare 1: cu cat folosesc mai mult aceasta husa, cu atat o urasc mai mult. Ca portofel, este inutila, deoarece nu se inchide daca sunt folosite toate buzunarele. Deoarece nu se detaseaza, telefonul nu poate fi asezat pe suport auto. De asemenea, nu este compatibila cu MagSafe si nici nu suporta incarcarea wireless. Exista o multime de alte huse decente care pot servi drept portofel sau detasabile pentru montarea pe masina sau care suporta incarcarea wireless sau care suporta toate cele trei caracteristici. Trebuie doar sa cautati cuvantul cheie "iPhone 13 pro max detasabil portofel husa detasabila compatibila MagSafe".
Logo-ul este de fapt taiat prin carcasa din piele si se va agata si se va rupe in cele din urma.  Doar prinderea din pachet s-a agatat.  Pielea nu este lipita in jos pentru a preveni aparitia de lovituri sau ridicarea.  in plus, aceasta deschizatura deja colecteaza praf/surpriza sub capac.
12-4-21 actualizare.  Cu logo-ul taiat prin piele creeaza un colector de murdarie sub piele.  in plus, marginile de unde a fost taiat logo-ul sunt acum incolacite.  Oricine a venit cu ideea de a taia prin piele si oricine a aprobat aceasta idee nu ar trebui sa fie autorizat sa ia decizii viitoare....
imi place designul; daca vrei sa-l umpli cu tone de carduri si alte lucruri, acesta nu este portofelul potrivit pentru tine. Am pus in el cele 3 carduri de baza si atat.  Singura mea plangere Am cumparat bronzul si negru / rosu in acelasi timp, bronzul miroase a piele, negru are un miros de mucegai. il las deschis si afara cateva zile in speranta ca va disparea.
Pentru pretul pe care il are chiar ma asteptam ca aceasta husa folio sa fie mult mai buna din punct de vedere calitativ. S-ar putea sa ma insel, dar mi s-a parut a fi o piele de calitate inferioara. Am optat pentru o alta husa folio din piele, care era de o calitate mult mai buna. imi pare rau, dar nu pot recomanda acest produs. Mult prea scump pentru calitatea pe care o primesti.
Alti clienti spun ca este compatibila cu QI. Nu, nu este.  Nu poti sa te asezi deasupra si sa mergi in continuare.  Cu toate acestea, este Frumos, robust, usor, se potriveste perfect pentru iPhone 13 Pro Max si usor de tinut. 5 stele in aceste departamente, asa ca il pastram pe al nostru (avem 2 telefoane).
Am comandat multe cazuri pentru telefoanele mele de-a lungul anilor. Aceasta este, foarte probabil, cea mai buna carcasa pentru banii pe care i-am cumparat vreodata. Este frumos, bine facut si accesibil. Primesc atat de multe complimente pe ea la locul de munca si chiar si in public. Iubesc aceasta husa.
Nu este usor sa gasesti carcase pentru iPhone din piele naturala. Aceasta are tot ceea ce ii place sotului meu la o carcasa de telefon. Fante bune pentru carduri si un magnet puternic pentru a o tine inchisa. Cred ca aceasta va fi foarte durabila si ii va proteja foarte bine 13 pro max.
Se pare ca toate dispozitivele de fixare a telefoanelor de tip "portofel" au renuntat la cureaua magnetica de tip "wrap-around" care obisnuia sa ne tina lucrurile inauntru. Acum, toate au un dispozitiv de fixare "Mag". Problema este ca, odata ce aveti cateva carti de credit si cateva bancnote in husa, aceasta nu se mai inchide ca atunci cand este goala. Designeri foarte bine platiti
nu au reusit sa se adapteze la faptul ca o husa trebuie sa poata fi folosita cu lucruri in ea! Ati crede ca ar fi putut adauga un volum intern suplimentar pentru a permite pastrarea unor "lucruri" in designul lor "perfect"? Arata grozav, iar calitatea este superba, pana cand incerci sa o folosesti!!!!
Am cumparat mai multe huse de la Torro, intotdeauna cantitate si design excelent. Nu si de data aceasta insa, nu mi-am dat seama ca clapele magnetice vor fi atat de enervante si vor face ca geanta sa fie incomoda de tinut in timp ce este pliata. De ce au schimbat de la magneti consfintiti in interiorul panoului din fata si din spate? Fie va taia clapele si nu va avea nici o inchidere, fie va cauta un caz mai potrivit.
O husa din piele cu aspect frumos, care pare bine facuta. Cu toate acestea, dupa mai putin de o saptamana, atat de multe zgarieturi si zgarieturi. Avand in vedere natura unei huse de telefon, va primi lovituri etc., asa ca trebuie sa fie durabila. Urasc sa ma gandesc cum va arata peste sase luni, iar la 29,99 lire sterline nu este ieftin. Cu siguranta nu as mai cumpara una si nici nu as recomanda-o, imi pare rau Torro.
Genial iPhone 13 Pro Max caz de iPhone 13 Pro Max, recomandam tuturor. Am cumparat mai multe produse de la Torro in trecut si nu m-au dezamagit niciodata cu produsele lor.
Aceasta este hands down cea mai frumoasa si mai frumoasa carcasa pe care am avut-o vreodata (in 15 ani)
Merita fiecare banut
 

 
https://www.smart.md/apple-iphone-13
Iphone 13 alb
Cat costa un iphone 13 pro
Iphone 13 128gb silver
Iphone 13 pro cel mai mic pret
Iphone 13 pret md
 
Sincer ma asteptam mai putin si am fost surprins 512 GB in stare perfecta tragand perfect, baterie 97% totul functioneaza perfect, camere corecte toate excelente ! Cablu si centru de incarcare generic, dar pentru pretul pentru a salva aceste luxuri si de a compensa cu 512 GB pare excelent !
Mi-a placut ca echipa a adus chiar si ingrijire Apple, care a adus mica si nu a avut nici o lovitura vizibila, Nu mi-a placut ca nu a venit la 100 bateria si nu a avut incarcatorul lor original si cablu ca pretul pe care il dau echipa este mare putin mai mult si sa cumpere 12 Max pro
in urma cu 12 ore, pe care scrie ca asteapta sa faca o copie de pe un alt iPhone. Acesta nu functioneaza corect.
Produsul este ca nou, functioneaza 100%. Vine intr-un ambalaj generic, cu un incarcator generic si un cablu de incarcare generic, dar telefonul este 100% original si este foarte bine protejat.
Am intrebat de mai multe ori daca este rezistent la apa si vanzatorul nu raspunde, asa ca nu este atat de fiabil in aceasta parte ambalajul vine de baza cu un incarcator foarte de baza pentru pretul este bine Dar are o ruptura mare pe partea dreapta a cadrului de otel
Excelent! A sosit ca nou, fara niciun detaliu, il folosesc de o luna si nu am avut nicio problema.
Am avut o experienta placuta cu aparatul complet original si cu toate functiile la 100%, si cu un procent foarte bun de autonomie a bateriei, fara zgarieturi pe ecran sau pe camere, il recomand ca nou.
Echipament in stare perfecta, imi place foarte mult.
incarcator vedere buna, cablu de 3 picioare, finisaje bune.
Starea bateriei 90%, se va testa cat dureaza in perioada de garantie.
Pachetul a sosit mai devreme decat s-a convenit.
Comanda a ajuns cu doua zile mai devreme decat se anunta, telefonul este complet impecabil, ai crede ca este nou. Bateria este de 93%, dar este perfecta, metoda de livrare este excelenta cu cutia directa Smart.md Renewed.
 
 
 


 

Sitemap 1 2 3